Уровень строительный 1000 мм 3 глазка, сечение 21*46 мм INTERTOOL MT-1224




Описание
Характеристики
Информация для заказа
Складно уявити будь-яке будівництво чи ремонт без будівельного рівня. Це незамінний інструмент для розмітки та перевірки площин.
Три «вічка» - візира забезпечують високоточну побудову горизонталей та вертикалей. Ампула під кутом 45⁰ дозволяє контролювати роботу двох інших візирів.
Ви легко та швидко зчитаєте показання рівня, оскільки центральна капсула збільшена.
Рівень виготовлений із зносостійкого анодованого алюмінію, який не схильний до появи корозії, тріщин та подряпин. Служить набагато довше звичайних будівельних рівнів.
Особливості
- Високоточне вимірювання
- Міцний та довговічний
- Не схильний до появи тріщин, сколів чи подряпин
- Захищений від корозії
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Intertool |
| Вес | 0.35 кг |
| Габариты | |
| Длина | 1000 мм |
| Ширина | 46.6 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Материал изготовления | анодированный алюминий |
| Объем | 0.001064 |
| Страна-производитель | Украина |
| Тип | пузырьковый уровень |
| Толщина алюминиевого профиля | 0.8 мм |
| Точность измерения | 0.5 |
- Цена: 319 ₴

