Пила цепная электрическая 2000Вт, шина 40см INTERTOOL DT-2202





Описание
Характеристики
Информация для заказа
Пили електричні №1 в Україні. За результатами незалежного рейтингового дослідження у рамках проекту Українська Народна Премія у 2021 році.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Intertool |
| Вес | 5.43 кг |
| Характеристики электродвигателя, аккумулятора | |
| Потребляемая мощность | 2000 Вт |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантия | 12 недели |
| Напряжение питания | 230 |
| Объем | 0.029328 |
| Скорость цепи на холостом ходу | 15 м/мин |
| Частота сети | 50 Гц |
| Шина | 40 мм |
- Цена: 3 199 ₴





