Пила цепная электрическая 2200Вт, шина 40см, SDS-система натяжки цепи, прямой двигатель. INTERTOOL DT-2203





Електропила INTERTOOL з повздовжнім розташуванням двигуна підійде для робіт у садку, на ділянці, також буде корисною на будівництві або під час ремонту.
Двигун, потужністю 2200 Вт розвиває швидкість ланцюга 15 м/с, що забезпечує швидкий розпил деревини будь-якого виду, від мокрої деревини до ДСП. Довжина шини 40 см з кроком ланцюга 3/8”.
Металева шестерня редуктора та наявність з’ємної приводної металевої зірки, роблять пилку надійною та довговічною.
Електропила має оптимальне співвідношення потужності і ваги, дуже компактна та легка в своєму сегменті. Зручна форма передньої ручки забезпечує більш високу маневреність та комфортне горизонтальне пиляння деревини. Невелика вага пилки не втомлює оператора впродовж тривалого часу.
На відміну від бензопили, електропилою можна працювати як в приміщенні, так і на вулиці, завдяки відсутності вихлопних газів. Крім цього електропила DT-2203 малошумна.
Автоматичне змащення ланцюга мінімізує передчасний знос шестерень, таким чином, зводить технічне обслуговування до мінімуму.
Особливості:
- Компактна та легка
- Безпечна – реалізовано подвійну систему захисту
- Автоматичне змащення ланцюга
- Бачок з індикатором рівня мастила
- SDS-система натяжіння для швидкої заміни ланцюга без ключів
- Швидка заміна щіток
- З'ємна приводна металева зірка
- Індикатор мережіli> ul>
КомплектаціяЕлектрична пилка
Шина
Ланцюг
Захисний кожух шини
Інструкція
Гарантійний талонПили електричні №1 в Україні. За результатами незалежного рейтингового дослідження у рамках проекту Українська Народна Премія у 2021 році.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Intertool |
| Вес | 5.468 кг |
| Характеристики электродвигателя, аккумулятора | |
| Потребляемая мощность | 2200 Вт |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантия | 12 недели |
| Напряжение питания | 230 |
| Объем | 0.026209 |
| Особенности | SDS-система натяжения цепи (бесключевая), плавный пуск |
| Скорость цепи на холостом ходу | 15 м/мин |
| Частота сети | 50 Гц |
| Шина | 40 мм |
- Цена: 3 799 ₴




