Органайзер 16", 24 лотка, 41.5х33х6 cm INTERTOOL BX-4033





Зручний та місткий органайзер BX-4033 (41.5х33х6 см) підходить для зберігання й транспортування невеликих предметів (елементів кріплення, дрібних інструментів, фурнітури, запчастин, рибальського приладдя та інших дрібниць).

Місткий органайзер з двома надійними замками
Органайзер виготовлений з міцного, товстого пластику. Два замки надійно притискають кришку та не дають пересипатися навіть невеликим деталям.
Кришка виготовлена з міцного поліпропілену та стійка до відколів. Прозорість кришки допомагає швидко знаходити необхідні предмети. Посилена зручна ручка повторює форму руки, що дуже зручно при транспортуванні.
Органайзер виготовлений з міцного, товстого пластику. Два замки надійно притискають кришку та не дають пересипатися навіть невеликим деталям.
Кришка виготовлена з міцного поліпропілену та стійка до відколів. Прозорість кришки допомагає швидко знаходити необхідні предмети. Посилена зручна ручка повторює форму руки, що дуже зручно при транспортуванніОрганайзер виготовлений з міцного, товстого пластику. Два замки надійно притискають кришку та не дають пересипатися навіть невеликим деталямКришка виготовлена з міцного поліпропілену та стійка до відколів. Прозорість кришки допомагає швидко знаходити необхідні предмети. Посилена зручна ручка повторює форму руки, що дуже зручно при транспортуванні.

Нічого не випадає та не перемішується, завдяки окремим секціям
Вміщує в собі 24 секції різних розмірів. Великі та малі лотки можна міняти місцями, комбінувати їх розташування для максимальної зручності використання.
В цей органайзер можна покласти інструмент довжиною до 41 см, шириною до 33 см завдяки лоткам, які виймаються.

Окремі ємності для зберігання
Секції органайзеру, що виймаються, можуть використовуватися як окремі одиниці для зберігання дрібних деталей поза органайзером.
Обирайте органайзер за розміром!
| Артикул | Діагональ | Кількість секцій, од | Габарити, мм |
| BX-4031 | 12" | 13 | 315*270*60 |
| BX-4032 | 12" | 7 | 315*270*110 |
| BX-4033 | 16" | 24 | 415*330*60 |
| BX-4034 | 16" | 8 | 415*330*110 |
|
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ BX-4033
|
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intertool |
| Країна виробник | Китай |
| Кількість відділень/кишень | 24 |
| Матеріал | Пластмаса |
| Стан | Новий |
| Тип | Кейс (органайзер) |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.15 кг |
| Висота | 60 мм |
| Довжина | 415 мм |
| Ширина | 330 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість секцій | 24 |
| Матеріал виготовлення | Пластик |
- Ціна: 399 ₴




