Пластиковий універсальний органайзер STANLEY FatMax FMST82967-1



Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Технічні характеристики органайзера STANLEY FatMax FMST82967-1:
- Призначення: для дрібних деталей
- Кількість лотків: 10
- Довжина: 44 см
- Висота: 11,9 см
- Матеріал корпусу: пластик
- Матеріал замків: метал
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Stanley |
| Країна виробник | США |
| Кількість відділень/кишень | 10 |
| Матеріал | Пластмаса |
| Стан | Новий |
| Тип | Кейс (органайзер) |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 119 мм |
| Довжина | 440 мм |
| Ширина | 337 мм |
- Ціна: 2 000 ₴

