Пластиковий універсальний органайзер STANLEY STST81680-1 17 секцій 272x189x46 мм

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Завдяки ергономічній конструкції органайзера STANLEY ви завжди маєте швидкий доступ до дрібних деталей і аксесуарів. Ударостійка прозора кришка з полікарбонату має унікальну конструкцію, що утримує відділення для зберігання на місці. За допомогою переставних перегородок можна регулювати розміри комірок, щоб максимально ефективно використовувати простір.
Пластиковий універсальний органайзер STANLEY STST81681-1
- Розмір 27.2 х 18.9 х 4.6 см
- Матеріал пластик
- 17 відділень
- Знімні перегородки для зберігання дрібних і великих деталей
- Прозора кришка
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Stanley |
| Країна виробник | США |
| Кількість відділень/кишень | 14 |
| Матеріал | Пластмаса |
| Стан | Новий |
| Тип | Кейс (органайзер) |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 46 мм |
| Довжина | 272 мм |
| Ширина | 189 мм |
- Ціна: 305 ₴

