Пластиковий органайзер STANLEY 1-92-071 18 секцій 600x395x380 мм

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Пластиковий органайзер STANLEY 1-92-071
- 60 X 38 X 39.5 СМ
- Органайзер "166" з 18 відділеннями пластмасовий.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Stanley |
| Країна виробник | США |
| Кількість відділень/кишень | 18 |
| Матеріал | Пластмаса |
| Стан | Новий |
| Тип | Кейс (органайзер) |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 380 мм |
| Довжина | 600 мм |
| Ширина | 395 мм |
- Ціна: 340 ₴

