Пластиковий органайзер STANLEY 1-92-761 14 секцій 340x260x57 мм


Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Пластиковий органайзер STANLEY 1-92-761
- 340х260х57мм
- Органайзер "160" з 14 фіксованими відділеннями пластмасовий.
- Відділення фіксованого розміру
- Прозора кришка
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Stanley |
| Країна виробник | США |
| Кількість відділень/кишень | 14 |
| Матеріал | Пластмаса |
| Стан | Новий |
| Тип | Кейс (органайзер) |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 57 мм |
| Довжина | 340 мм |
| Ширина | 250 мм |
- Ціна: 330 ₴

