Пластиковий органайзер STANLEY 1-92-762 25 секцій 457х330х81мм

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Пластиковий органайзер STANLEY 1-92-762
- Органайзер "199" з 25 відділеннями, 457х330х81мм
- Легка пластмасова конструкція
- Прозора кришка
- Лита пластмасова накладка на ручку
- Зсувний фіксатор кришки
- Фіксована кришка
- Переставні перегородки
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Stanley |
| Країна виробник | США |
| Кількість відділень/кишень | 25 |
| Матеріал | Пластмаса |
| Стан | Новий |
| Тип | Кейс (органайзер) |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 81 мм |
| Довжина | 457 мм |
| Ширина | 327 мм |
- Ціна: 840 ₴

