Пластиковий органайзер STANLEY 1-93-978 9 секцій 365х213х155 мм

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Пластиковий органайзер STANLEY 1-93-978
-Органайзер вертикальний з 9-ма великими висувними відділеннями пластмасовий.
- Розмір 365х213х155 мм.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Stanley |
| Кількість відділень/кишень | 9 |
| Матеріал | Пластмаса |
| Стан | Новий |
| Тип | Кейс (органайзер) |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 155 мм |
| Довжина | 365 мм |
| Ширина | 213 мм |
- Ціна: 1 010 ₴

