Пластиковий органайзер STANLEY 1-93-981 44.5x36.5x16 см

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Пластиковий органайзер STANLEY 1-93-981
- Органайзер вертикальний з 39-тям висувними відділеннями (9 великих + 30 малих) пластмасовий.
- Розмір: 44.5x36.5x16 см
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Stanley |
| Країна виробник | США |
| Кількість відділень/кишень | 39 |
| Матеріал | Пластмаса |
| Стан | Новий |
| Тип | Кейс (органайзер) |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 16 мм |
| Довжина | 44.5 мм |
| Ширина | 36.5 мм |
- Ціна: 1 895 ₴

