Ящик для інструменту герметичний, ударостійкий YATO YT-08901 270х 246х 124 мм з поліпропілену

Описание
Характеристики
Информация для заказа
Ящик для інструменту герметичний, ударостійкий YATO YT-08901 270х 246х 124 мм з поліпропілену
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Yato |
| Страна производитель | Польша |
| Материал | Пластмасса |
| Состояние | Новое |
| Тип | Ящик переносной |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 124 мм |
| Длина | 270 мм |
| Ширина | 246 мм |
- Цена: 1 050 ₴

