Кліщі HandsKit SN-28B для опресування неізол. клем 0,1-1,0 мм2

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Кліщі для опресування клем HandsKit SN-28B призначені для ручного обтискання неізольованих клем на дроті перерізом 0,1-1,0 мм2. Ручка виготовлена з антиковзної пластмаси. Корпус виготовлений з інструментальної сталі та оброблений воронуванням. Губки зі сталевого мікролиття, змінні. Забезпечені регулятором сили стиснення.
Характеристики- Довжина: 190 мм
- Вага: 350 г.
- Матеріал губок: сталь із воронуванням
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Handskit |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 0.35 кг |
| Довжина інструменту | 190 мм |
| Стан | Новий |
| Тип інструменту | кліщі обтискні ручні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид | обжимний |
| Матеріал губок | сталь з воронінням |
| Матеріал корпусу | Сталь |
| Перетин, мм | 0,1-1,0 мм 2 |
| Тип коннектора | неизолированная клема |
- Ціна: 630 ₴

