Ультразвукова ванна Jeken TUC-200, LCD-дисплей, 20 л, 360 Вт, метал.

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ультразвукова ванна Jeken TUC-200 призначена для ультразвукового очищення різних деталей і предметів. Також може застосовуватися для прискорення фізико-хімічних процесів у рідинах (змішування, екстракція, знезараження). Обладнана LCD дисплеєм. Має таймер, що довільно настроюється на час від 1 до 99 хвилин. Крім того, ця ультразвукова ванна забезпечена функцією нагрівання до 60 °C. Також є функція дегазації. Додатковою перевагою TUC-200 є регульована потужність. Водночас ця ванна має об'єм резервуара — 20 л, що дає змогу використовувати цей пристрій у лабораторіях, на виробництві, у майстернях, медичних установах, косметичних салонах і закладах громадського харчування.
Особливості ультразвукової ванни Jeken TUC-200
- Настроюваний таймер
- Регульована потужність
- Нагрівання
- Дегазація
- LСD-дисплей
- Збереження параметрів
- Кошик
Технічні характеристики ультразвукової ванни Jeken TUC-200
- Потужність: 360 Вт
- Діапазон регулювання потужності: 10 - 100%
- Напруга живлення: 220 В
- Об'єм ванни: 20 л
- Частота: 40 кГц
- Матеріал ванни: нержавіюча сталь
- Матеріал корпусу: нержавіюча сталь
- Таймер: 1 - 99 хв.
- Внутрішні розміри ванни: 330 х 300 х 200 мм
- Зовнішні розміри ванни: 360 × 330 × 380 мм
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Jeken |
| Країна виробник | Китай |
| Робоча частота | 40 кГц |
| Вид | Ультразвукові ванни |
| Потужність ультразвуку | 40 000 Гц |
| Об'єм резервуара | 20 л |
| Установка таймера | Да |
| Функція нагріву | Да |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 205 мм |
| Довжина | 180 мм |
| Ширина | 165 мм |
- Ціна: 28 080 ₴

