Трос для чищення труб 9 мм*5м, пробивний наконечник INTERTOOL HP-1006


ОПИС



Призначення
Сантехнічний трос для чищення труб застосовується у тому випадку, коли два більш дбайливі способи вже не діють: не допоміг ні вантуз, ні спеціальні хімічні засоби. Цей інструмент дозволяє ефективно позбутися пробки, що створилася всередині труби. Призначений для прочищення каналізації у квартирах та приватних будинках.

Конструкція
Трос у вигляді порожнистої спіралі, виготовлений з оцинкованої сталі, діаметром 9 мм, довжиною 5 метрів. Трос дуже гнучкий, але при цьому міцний. Наконечник виготовлений у вигляді пробійника-ріжка для кращої прохідності. Ручка г-подібної форми дозволяє зручно обертати трос для руйнування пробок.

Робоча інструкція
1. Визначте місце засмічення
2. Трос згорніть у кільце, візьміть ручку в руку, а наконечник введіть у трубу
3. Просувайтеся по трубі рухами вперед-назад і одночасно провертайте трос за годинниковою стрілкою, поки він не упреться в пробку
4. Докладаючи більше зусиль на рукоятку та провертаючи трос, зруйнуйте пробку
5. Для кращого результату рекомендується пройти місце засмічення кілька разів
6. Каналізація вважається прочищеною, коли вода йде з утворенням вирви. Промийте труби гарячою водою
7. Дістаньте трос, очистіть та висушіть його.
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ HP-1006
| Довжина | 5 м |
|---|---|
| Діаметр | 9 мм |
| Вага | 1,250 кг |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Intertool |
| Країна виробник | Китай |
| Діаметр | 9 мм |
| Довжина | 5 м |
| Матеріал троса | Сталь |
| Наявність ручки | Так |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1.25 |
- Ціна: 299 ₴

