Термопрокладка HY100 Halnziye, 50x50 мм, товщина 1,0 мм


Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Термопрокладка HY100 Halnziye, 50x50 мм, товщина 1 мм використовується для поліпшення охолодження між радіатором і мікросхемою в комп'ютерах і ноутбуках, корисна для усунення проміжків. Підходить для застосування з картами пам'яті, відеокартами, процесорами. Має високий ступінь провідності тепла. Ця термопрокладка еластична, виготовлена із силікону. Під час заповнення проміжків між деталями комп'ютера, для забезпечення необхідної товщини можна використовувати кілька прокладок.
Характеристики:
- Розміри: 50 х 50 мм
- Товщина: 1 мм
- Теплопровідність: 3 Вт/мК
- Матеріал: силікон
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Halnziye Electronics |
| Країна виробник | Китай |
| Довжина | 50 мм |
| Стан | Новий |
| Теплопровідність | 3 Вт/(м*К) |
| Тип | Термопрокладка |
| Товщина | 1 мм |
| Колір | Сірий |
| Ширина | 50 мм |
- Ціна: 47 ₴

