Мультиметр MASTECH MS8211D (тестер-ручка)



Мультиметр MS8211D (тестер-ручка) ― кишеньковий цифровий мультиметр Mastech MS8211D з тестером ТТЛ- і КМП-логіки зроблений у формі ручки та важить усього 110 г. Вибір діапазонів вимірювання може відбуватися як автоматично, так і вручну. Мультиметр MS8211D вимірює постійний і змінний струм, постійну та змінну напругу та опір. У приладі передбачений захист від перевантажень за допомогою самовідновлюваного запобіжника. Тестер MS8211D також дає змогу перевіряти напівпровідникові діоди, прозвати ланцюги на розриви. Отримані результати можна зафіксувати за допомогою функції DATA HOLD. Автоматичне вимкнення приладу після тимчасового простою гарантує тривалішу експлуатацію елементів живлення. Живлення мультиметра здійснюється від двох батарей 1,5В типу АА. Прилад відповідає міжнародному стандарту з безпеки IEC1010-1 Standart CAT II 600V.
Функціональні можливості мультиметра (тестера-ручки) MS8211D :
-
Функції вимірювань:
-
Постійна напруга
-
Змінна напруга
-
Постійний струм
-
Змінний струм
-
Опір
-
Тестування діодів
-
Продзвінка ланцюга
-
-
Функція утримання даних
-
Режим сну
-
Індикація низького заряду батареї
-
Індикація перевантаження (світлова/звукова)
Технічні характеристики мультиметра MS8211D:
|
Характеристики: |
|
|
Екран |
1999-розрядний РК дисплей |
|
Живлення |
2 х 1,5 В батарея типу АА |
|
Габарити |
208 × 38 × 29 мм |
|
110 г |
|
|
Вимірювання: |
|
|
Постійна напруга (DC) |
200 мВ / 2В / 20В / 200В / 600 В (±0,7%) |
|
Змінна напруга (AC) |
200 мВ / 2В / 20В / 200В / 600 В (±0,8%) |
|
Постійний струм (DC) |
20 мА / 200 мА (±1,5%) |
|
Змінний струм (AC) |
20 мА / 200 мА (±2,0%) |
|
Опір |
200Ом / 2кОм / 20кОм / 200кОм / 2МОм / 20МОм (±1,2%) |
|
Спеціальні функції: |
|
|
Вибір діапазону |
Автоматичний/ручний |
|
Продзвінка ланцюга (зі звуковим сигналом) |
+ |
|
Тестування діодів |
+ |
|
Звукова сигналізація |
+ |
|
Логічне тестування ТТЛ-рівнів |
+ |
|
Світлова сигналізація |
+ |
|
Функція утримання даних |
+ |
|
Індикатор низького заряду батареї |
+ |
Комплект постачання мультиметра MS8211D:
-
Мультиметр-пробник Mastech MS8211
-
Тестовий щуп 1 шт.
-
Кейс -1 шт.
-
Батарея AAA - 2 шт.
-
Інструкція з експлуатації — 1 шт.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Mastech |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Призначення | Вимірювання напруги |
| Вибір діапазону | Автоматичний/Ручний |
| Звукова прозвонка ланцюга | Да |
| Логічне тестування ТТЛ-рівнів | Да |
| Утримання даних (HOLD) | Да |
| Вимірювання напруги | |
| Одиниці виміру постійної напруги | В, МВ, мВ |
| Мінімальний діапазон постійної напруги | 200 |
| Максимальний діапазон постійної напруги | 600 |
| Одиниці виміру змінної напруги | МВ, мВ, В |
| Мінімальний діапазон змінної напруги | 200 |
| Максимальний діапазон змінної напруги | 600 |
| Вимірювання струму | |
| Одиниці виміру постійного струму | мА |
| Мінімальний діапазон постійного струму | 20 |
| Максимальний діапазон постійного струму | 200 |
| Одиниці виміру змінного струму | мА |
| Мінімальний діапазон змінного струму | 20 |
| Максимальний діапазон змінного струму | 200 |
| Вимірювання опору | |
| Одиниці виміру опору | Ом, МОм |
| Мінімальний діапазон опору | 200 |
| Максимальний діапазон опору | 20 |
| Монітор | |
| Монітор | РК |
| Відтворення кольорів | Монохромна |
| Загальні | |
| Індикація | Світлова/Звукова |
| Довжина | 208 мм |
| Ширина | 38 мм |
| Висота | 29 мм |
| Вага | 0.11 кг |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Живлення | Батарейка 1.5 В AAA x2 |
| Тип | Мультиметри |
| Колір | Чорний/зелений |
- Ціна: 1 380 ₴

