Набір для розбирання мобільних телефонів і планшетів Jakemy JM-8183 145 в 1




Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Jakemy JM-8183 — це набір для ремонту смартфонів, ігрових консолей, планшетів, комп'ютерів, ноутбуків, вентиляторів і дрібної побутової техніки. Містить 145 предметів: викрутку-тримач біт, чотири довгі біти зі сталі S-2, 12 хромо-ванадієвих головок, 116 хромо-ванадієвих біт, дві лопатки, присоску, п'ять ультратонких медіаторів, пінцет і подовжувач. Набір постачається в міцному пластиковому кейсі, всередині якого є намагнічені комірки для кожного предмета.
Особливості
- Набір 145 в 1.
- Містить 116 біт із хромо-ванадієвої сталі, 12 хромо-ванадієвих торцевих головок і 4 довгі намагнічені біти зі сталі S-2.
- Постачається в міцному, компактному кейсі зі спеціальними комірками для кожного предмета.
- Викрутка з потужним магнітом надійно утримує біти.
- З одного боку викрутка обладнана обертовою головкою, а з іншого — алюмінієвим тримачем для біт і ще однією обертальною частиною (якщо за неї потягнути, то викрутка подовжиться).
- У кришці кейса розташовані додаткові аксесуари: дві лопатки, присосок, п'ять ультратонких медіаторів, пінцет, подовжувач і вбудований у кейс магніт.
Технічні характеристики
| Довгі біти S-2 (45 мм, 4 шт.) | |
| Хромо-ванадієві торцеві головки (12 шт.) | |
| Хромо-ванадієві біти (116 шт.) | |
| Довжина подовжувача | 130 мм |
| Довжина бітотримача | 135 мм |
| Міцність сталі | HRC 56±2° |
| Габарити паковання | 184 мм × 106 мм × 45 мм |
| Вага | 701 г |
Комплектація
- Набір 145 в 1 Jakemy JM-8183 для розбирання мобільних телефонів і планшетів:
- Викрутка-тримач біт — 1 шт.
- Біти — 132 шт.
- Лопатки — 2 шт.
- Присосок — 1 шт.
- Ультратонкі медіатори — 5 шт.
- Антистатичний пінцет — 1 шт.
- Подовжувач — 1 шт.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Jakemy |
| Країна виробник | Китай |
| Кількість в наборі інструментів | 145 |
| Набір ручного інструменту | набір викруток |
| Стан | Новий |
| Тип | Набір ручного інструменту |
| Тип упаковки | Пластиковий кейс |
- Ціна: 1 159 ₴

