Мультиінструмент 8 в 1 з чохлом, Blackstone, STORM INTERTOOL HT-0545

Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Intertool |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інструменти | ніж; <br>серейтор; <br>плоскогубці;<br>консервний ніж; <br>відкривачка для пляшок; <br> ікрутки PH1, PH2, PH3; <br>викрутки SL3, SL5, SL7; <br>викрутки HEX3, 4, 5 |
| Вага | 0.375 |
| Довжина в складеному вигляді | 110 мм |
| Кількість функцій | 8 |
| Матеріал рукоятки | сталь з алюмінієвими накладками |
| Матеріал леза ножа | сталь 420J2 |
| Загальна довжина | 155 мм |
| Об`єм | 0.003208 |
| Тип | Повнорозмірний |
| Тип замку | ніж Liner Lock |
| Товщина ручки | 25 мм |
- Ціна: 499 ₴

