Акумулятор LiFePO4 LFP200-12, 12 V 200 Ah без Bluetooth, клема M8

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Літій-залізо-фосфатний акумулятор LiFePO4 LFP200-12 є автономним джерелом живлення, який може використовувати в транспортних засобах і джерелах безперебійного живлення. Напруга становить 12 В постійного струму. Місткість — 200 А·год.
Цей акумулятор забезпечений LCD-дисплеєм для зображення напруги, струму та рівня заряду. Без Bluetooth.
Заряджання цього акумулятора здійснюється за допомогою спеціального зарядного пристрою. Він витримує понад 6000 циклів заряджання зі збереженням 80% ємності.
Особливості:
- LCD дисплей
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Profix |
| Країна виробник | Китай |
| Ємність акумулятору | 200 А. г |
| Напруга | 12 В |
| Стан | Новий |
| Тип акумулятора | LiFePO4 |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 22 кг |
| Висота | 240 мм |
| Довжина | 522 мм |
| Ширина | 219 мм |
- Ціна: 29 500 ₴

