Генератор бензиновий/газовий 5/5.5 кВт, 220 В, 25 л, електро+ручний, мідна обмотка, STORM INTERTOOL DT-1158

Характеристики
Информация для заказа
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Intertool |
| Напряжение | 230 В |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 84 кг |
| Двигатель | |
| Объем топливного бака | 25 л |
| Пользовательские характеристики | |
| Габаритні розміри | 695х530х560 |
| Гарантія | 3 |
| Максимальная мощность | 5500 Вт |
| Номинальная мощность | 5000 Вт |
| Объем | 0.223825 |
| Объем двигателя | 389 куб.см |
| Объем масляного бака | 1.1 л |
| Расход топлива | 0.32 г/час |
| Тип двигателя | Бензиновий/газовий, одноциліндровий, чотиритактний, верхньоклапанний, з повітряним охолодженням |
| Тип запуска | Ручний, електро |
| Топливо | бензин А-92, А-95/газ |
- Цена: 29 999 ₴

