Генератор бензиновий 7/7.5 кВт, 220/380 В, 25 л, електро+ручний старт, мідна обмотка, STORM INTERTOOL DT-1176

Характеристики
Информация для заказа
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Intertool |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 90.4 кг |
| Двигатель | |
| Объем топливного бака | 25 л |
| Пользовательские характеристики | |
| Время автономной работы | 7 мин |
| Габаритні розміри | 695х530х560 |
| Гарантія | 3 |
| Максимальная мощность | 7500 Вт |
| Напряжение | 230/380 В |
| Номинальная мощность | 7000 Вт |
| Объем | 0.225036 |
| Объем двигателя | 439 куб.см |
| Объем масляного бака | 1.1 л |
| Расход топлива | 0.32 г/час |
| Тип двигателя | Бензиновий, одноциліндровий, чотиритактний, верхньоклапанний, з повітряним охолодженням |
| Тип запуска | Ручний, електро |
| Топливо | бензин А-92, А-95 |
- Цена: 27 999 ₴

