Генератор бензиновий інверторний 2.8/3 кВт, 220 В, 8 л, ручний старт, мідна обмотка, STORM INTERTOOL DT-1330

Характеристики
Информация для заказа
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Intertool |
| Напряжение | 230 В |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 26 кг |
| Двигатель | |
| Объем топливного бака | 8 л |
| Пользовательские характеристики | |
| Габаритні розміри | 480х370х288 |
| Гарантія | 3 |
| Максимальная мощность | 3000 Вт |
| Номинальная мощность | 2800 Вт |
| Объем | 0.075125 |
| Объем двигателя | 208 куб.см |
| Объем масляного бака | 0.6 л |
| Расход топлива | 0.36 г/час |
| Тип двигателя | Бензиновий, одноциліндровий, чотиритактний, верхньоклапанний, з повітряним охолодженням |
| Тип запуска | Ручной |
| Топливо | бензин А-92, А-95 |
- Цена: 17 999 ₴

