Детектор прихованого проведення та металоконструкцій FNIRSI WD-02




Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Детектор прихованого проведення та металоконструкцій FNIRSI WD-02 — інструмент, що дає змогу виявити в стінах проведення, метали або дерево. Кольоровий TFT-дисплей. Глибина виявлення: чорний метал: 120 мм, кольоровий метал: 100 мм, проводина: 50 мм, одножильний мінеральний дріт: 40 мм, дерево: 38 мм. Чутливість: низька, середня, висока. Звукова та світлова індикація. Автоматичного вимкнення після 5 хв бездіяльності. Час роботи: ~ 2 години. Живлення: акумулятор 300mAh, USB type-C. Габарити: 138x68x22 мм.

| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Fnirsi |
| Країна виробник | Китай |
| Час роботи | 2 годин |
| Індикація | Світлова/Звукова |
| Стан | Новий |
| Загальні | |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Живлення | Акумулятор |
| Монітор | |
| Монітор | TFT |
| Кольоровість монітора | Кольоровий |
| Глибина виявлення | |
| Виявлення деревини | 38 мм |
| Виявлення проводки під напругою | 50 мм |
| Виявлення кольорових металів | 100 мм |
| Виявлення чорних металів | 120 мм |
- Ціна: 2 339 ₴

