Генератор бензиновий 2.8/3 кВт, 220 В, 15 л, електро+ручний старт, мідна обмотка, STORM INTERTOOL DT-1131

Характеристики
Информация для заказа
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Intertool |
| Напряжение | 230 В |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 42 кг |
| Двигатель | |
| Объем топливного бака | 15 л |
| Пользовательские характеристики | |
| Габаритні розміри | 605х445х450 |
| Гарантія | 3 |
| Максимальная мощность | 3000 Вт |
| Номинальная мощность | 2800 Вт |
| Объем | 0.126270 |
| Объем двигателя | 208 куб.см |
| Объем масляного бака | 0.6 л |
| Расход топлива | 360 г/час |
| Тип двигателя | Бензиновий, одноциліндровий, чотиритактний, верхньоклапанний, з повітряним охолодженням |
| Тип запуска | Ручний, електро |
| Топливо | бензин А-92, А-95 |
- Цена: 16 999 ₴

