Гайковерт ударний безщітковий акум. YATO: 18 В Li-Ion 4 АГод, квадрат 1/2", КМ- 1200 Нм [4/32]
![Гайковерт ударний безщітковий акум. YATO: 18 В Li-Ion 4 АГод, квадрат 1/2", КМ- 1200 Нм [4/32], фото 2](https://images.prom.ua/6610893748_w226_h230_gajkovert-udarnij-bezschitkovij.jpg)
![Гайковерт ударний безщітковий акум. YATO: 18 В Li-Ion 4 АГод, квадрат 1/2", КМ- 1200 Нм [4/32], фото 3](https://images.prom.ua/6610893746_w226_h230_gajkovert-udarnij-bezschitkovij.jpg)
![Гайковерт ударний безщітковий акум. YATO: 18 В Li-Ion 4 АГод, квадрат 1/2", КМ- 1200 Нм [4/32], фото 1](https://images.prom.ua/6610893745_w444_h473_gajkovert-udarnij-bezschitkovij.jpg)
![Гайковерт ударний безщітковий акум. YATO: 18 В Li-Ion 4 АГод, квадрат 1/2", КМ- 1200 Нм [4/32], фото 4](https://images.prom.ua/6610893747_w215_h230_gajkovert-udarnij-bezschitkovij.jpg)
![Гайковерт ударний безщітковий акум. YATO: 18 В Li-Ion 4 АГод, квадрат 1/2", КМ- 1200 Нм [4/32], фото 5](https://images.prom.ua/6610893750_w215_h230_gajkovert-udarnij-bezschitkovij.jpg)
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
розмір тримача: квадрат 1/2" (12,7 мм) макс. крутний момент: 1200 Нм швидкість обертання: 0-1400 / 0-1900 / 0-2400 хв-¹ частота ударів: 2200 хв-¹ контроль крутного моменту швидкість з електронним регулюванням перемикач напрямку обертання гальмо шпинделя індикатор заряду акумулятора освітлення вночі Безщітковий ударний гайковий ключ із живленням від платформної батареї YATO 18 В. Завдяки компактним розмірам і крутному моменту 1200 Нм він добре працюватиме як в автомобільній майстерні, так і на будівельному майданчику. Мала вага дозволяє комфортно працювати з гайковим ключем, піднятим над головою. У комплекті з інструментом є перехідник від 1/2 до 1/4 дюйма.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Yato |
| Країна виробник | Польща |
| Тип патрона | Квадрат 1/2" |
| Режим інструменту | ударний |
| Максимальний крутний момент | 1200 H*m |
| Живлення | Акумулятор |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Ємність акумулятору | 4 А. г |
| Напруга акумулятору | 18 В |
| Вага | 3.4 кг |
| Час зарядки акумулятора | 2 годин |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції | |
| Ударний режим | Так |
| Реверс | Так |
| Підсвічування робочої зони | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Підсвітка робочої зони | Так |
- Ціна: 8 873 ₴


![Гайковерт ударний безщітковий акум. YATO: 18 В Li-Ion 4 АГод, квадрат 1/2", КМ- 1200 Нм [4/32], фото 6](https://images.prom.ua/6610893749_w110_h110_gajkovert-udarnij-bezschitkovij.jpg)
![Гайковерт ударний безщітковий акум. YATO: 18 В Li-Ion 4 АГод, квадрат 1/2", КМ- 1200 Нм [4/32], фото 7](https://images.prom.ua/6610869313_w110_h110_gajkovert-udarnij-bezschitkovij.jpg)
![Гайковерт ударний безщітковий акум. YATO: 18 В Li-Ion 4 АГод, квадрат 1/2", КМ- 1200 Нм [4/32], фото 8](https://images.prom.ua/6610356092_w110_h110_gajkovert-udarnij-bezschitkovij.jpg)
![Гайковерт ударний безщітковий акум. YATO: 18 В Li-Ion 4 АГод, квадрат 1/2", КМ- 1200 Нм [4/32], фото 9](https://images.prom.ua/6610880821_w110_h110_gajkovert-udarnij-bezschitkovij.jpg)
![Гайковерт ударний безщітковий акум. YATO: 18 В Li-Ion 4 АГод, квадрат 1/2", КМ- 1200 Нм [4/32], фото 10](https://images.prom.ua/6610880820_w110_h110_gajkovert-udarnij-bezschitkovij.jpg)