Насосна станція мережева YATO: 850 Вт, 3600 л/год, Ø= 1", глиб.- 8м, вис.- 38м [1]
![Насосна станція мережева YATO: 850 Вт, 3600 л/год, Ø= 1", глиб.- 8м, вис.- 38м [1], фото 2](https://images.prom.ua/6624106167_w226_h230_nasosna-stantsiya-merezheva.jpg)
![Насосна станція мережева YATO: 850 Вт, 3600 л/год, Ø= 1", глиб.- 8м, вис.- 38м [1], фото 3](https://images.prom.ua/6624072587_w226_h230_nasosna-stantsiya-merezheva.jpg)
![Насосна станція мережева YATO: 850 Вт, 3600 л/год, Ø= 1", глиб.- 8м, вис.- 38м [1], фото 1](https://images.prom.ua/6624106161_w444_h473_nasosna-stantsiya-merezheva.jpg)
![Насосна станція мережева YATO: 850 Вт, 3600 л/год, Ø= 1", глиб.- 8м, вис.- 38м [1], фото 4](https://images.prom.ua/6624106155_w215_h230_nasosna-stantsiya-merezheva.jpg)
![Насосна станція мережева YATO: 850 Вт, 3600 л/год, Ø= 1", глиб.- 8м, вис.- 38м [1], фото 5](https://images.prom.ua/6624106169_w215_h230_nasosna-stantsiya-merezheva.jpg)
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Потужність двигуна: 850 Вт напруга: 230 В максимальна продуктивність: 3600 л/год Максимальний тиск 3,8 бар максимальний напір: 38м максимальна висота всмоктування: 8м ступінь захисту: IPX4 підключення: 1" максимальна температура води: 35°C функція авто: програмування часу роботи в 24-годинному режимі Електронний гідрофор для ефективного живлення систем поливу в садах і водопровідних систем. Використовується на ділянках, кемпінгах, дачах, господарських будівлях. Він призначений для чистої води, що подається з колодязів, резервуарів для дощової води та басейнів. Попередній фільтр легко знімається для очищення. Вбудований захист від сухого ходу підвищує зручність і захищає пристрій від пошкодження. Гумові ніжки забезпечують стійкість агрегату під час роботи та знижують шум і вібрацію. Корпус водонепроникний. Зручна ручка полегшує перенесення. Манометр дозволяє контролювати тиск. Зручний для читання РК-дисплей показує поточний режим роботи. Час роботи насоса програмується в 24-годинному режимі, що зручно для власників систем автоматичного поливу. Насос вмикається автоматично, коли відкривається кран забору води.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Польща |
| Виробник | Yato |
| Вид насоса | Для підвищення тиску води |
| Спосіб установки насоса | Поверхневий |
| Споживана потужність | 850 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Максимальна глибина занурення | 8 м |
| Максимальна температура робочої рідини | 35 град. |
| Вага | 8.9 кг |
| Стан | Новий |
| Конструктивні особливості | |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Довжина мережевого шнура | 1.2 м |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна Пожодження | PL |
- Ціна: 7 875 ₴


![Насосна станція мережева YATO: 850 Вт, 3600 л/год, Ø= 1", глиб.- 8м, вис.- 38м [1], фото 6](https://images.prom.ua/6624106166_w110_h110_nasosna-stantsiya-merezheva.jpg)
![Насосна станція мережева YATO: 850 Вт, 3600 л/год, Ø= 1", глиб.- 8м, вис.- 38м [1], фото 7](https://images.prom.ua/6624106170_w110_h110_nasosna-stantsiya-merezheva.jpg)
![Насосна станція мережева YATO: 850 Вт, 3600 л/год, Ø= 1", глиб.- 8м, вис.- 38м [1], фото 8](https://images.prom.ua/6624106171_w110_h110_nasosna-stantsiya-merezheva.jpg)
![Насосна станція мережева YATO: 850 Вт, 3600 л/год, Ø= 1", глиб.- 8м, вис.- 38м [1], фото 9](https://images.prom.ua/6624106185_w110_h110_nasosna-stantsiya-merezheva.jpg)
![Насосна станція мережева YATO: 850 Вт, 3600 л/год, Ø= 1", глиб.- 8м, вис.- 38м [1], фото 10](https://images.prom.ua/6624106168_w110_h110_nasosna-stantsiya-merezheva.jpg)