Органайзер пластиковий 7 комірок + перегородок


Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Опис (розміри дані у формі — ГхШхВ): Габарити: Довжина - 21,5 см. Ширина – 13,8 см. Товщина – 4,6 см. Внутрішній розмір стаціонарних комірок: 207x40x40 мм - 1 шт. 123x40x40 мм — 1 шт. 82x40x40 мм — 2 шт. 40x40x40 мм — 3 шт. Внутрішні розміри комірок із встановленими перегородками: 40x40x40 мм - 15 шт. Матеріал – ПП.
Габарити, mm: 215x138c45 mm
Габарити, mm: 215x138c45 mm
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Китай |
| Кількість відділень/кишень | 7 |
| Матеріал | Пластмаса |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 215 мм |
| Ширина | 138 мм |
| Висота | 45 мм |
- Ціна: 126 ₴

