Регулятор швидкості для безколекторного двигуна ESC 10A

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Опис: Регулятор швидкості ESC для електродвигуна колекторного. Вихідний струм тривалий: 10A. Імпульсний струм (>5с): 15А. Вхідна напруга: 4,8...8,4VDC (2S LiPo). Вихід BEC: 6V/1А. PWM:8K. Частота: 2kHz. Габарити: 30x23x6mm.
Тип: ESC Драйвер
Напруга живлення V: 4,8...8,4 V
Ток, А: 10 A
Розміри: 30x23x6 mm
Тип: ESC Драйвер
Напруга живлення V: 4,8...8,4 V
Ток, А: 10 A
Розміри: 30x23x6 mm
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Китай |
| Напруга | 4.8 В |
| Номінальний струм | 10 А |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 30 мм |
| Висота | 23 мм |
| Ширина | 6 мм |
- Ціна: 221 ₴

