Тестер USB Uni-T UT658Dual

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Тестер USB Uni-T UT658Dual - призначений для моніторингу та вимірювання напруги, струму, ємності електроенергії, еквівалентного опору акумуляторів через USB. Використовується для тестування мобільних пристроїв, акумуляторів, пауербанков, зарядних пристроїв, USB кабелів.
Характеристики:
- Вхідні порти: USB тип А, USB тип С
- Вихідні порти: USB тип А, USB тип С
- Підтримувані протоколи: USB 2.0 (3.0 / 4.0)
- Тип А: підтримка USB 2.0 передачі даних і протоколи швидкої зарядки QC1.0 / 2.0 / 3.0
- Тип С: підтримка USB 2.0 передачі даних і протоколи швидкої зарядки QC1.0 / 2.0 / 3.0 / 4.0
- Постійна напруга: 4В ... 24В; дозвіл: 0,01В
- Постійний струм (тип А): 0,05 А ... 3,0А; дозвіл: 0,01А
- Постійний струм (тип С): 0,05 А ... 5,0А; дозвіл: 0,01А
- Ємність акумуляторів (заряд): 0 ... 99999mAH; дозвіл: 1mAH
- Електроенергія: 0 ... 1000 Втч
- Еквівалентний опір ланцюга: 1 ... 480 Ом
- Напруга на шині даних USB (D +, D-): 0 ... 3,3 В
- Пам'ять даних: 10 вимірювань
- Тривалість таймера: 99 год 59 хв 59 сек; дозвіл: 1 сек
- Довжина кабелів: 10 см
- Розміри: 93 х 55 х 13 мм
- Вага: 66 г
особливості:
- 4-х рядковий LCD дисплей з підсвічуванням
- Дві кнопки управління режимами
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | UNI-T |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Тип | Цифровий |
| Загальні | |
| Довжина | 93 мм |
| Ширина | 55 мм |
| Висота | 13 мм |
| Вага | 0.066 кг |
| Живлення | USB |
- Ціна: 900 ₴

