Тестер USB UNI-T UT658 LOAD


Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Тестери USB другого покоління UT658 можуть перевіряти зарядні пристрої USB, портативні джерела живлення, кабелі USB типу A і C та електронні зарядні пристрої. UT658 вимірює вихідну напругу, струм, енергію, ємність, еквівалентний опір ланцюга, D + andd-напруги USB-кабелів. Ця серія призначена для точної, надійної, стабільної та портативної. Вони є відмінними інструментами для таких програм, як перевірка виробництва, інженерне тестування та DIYers.
- Розміри: 122x 53x27мм
- Тип дисплея: Цифровий
- Напруга USB-кабелю передачі даних (D+, D-): 03.3V
- Енергія: 01000Wh
- Вага: 114,4гр
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | UNI-T |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Тип | Цифровий |
| Загальні | |
| Довжина | 122 мм |
| Ширина | 53 мм |
| Висота | 27 мм |
| Живлення | USB |
- Ціна: 1 350 ₴

