Ультразвукова ванна Jeken СЕ-5700А 50 Вт 750 мл





Jeken CE-5700A — ультразвукова ванна об'ємом 0,75 л, призначена для чищення компакт-дисків, ювелірних виробів, столових приборів, а також різного роду деталей, елементів конструкцій тощо.
Особливості:
- Найважливішою перевагою цієї моделі є функція дегазації — це покращує ефективність очищення.
- Спеціально розроблена для очищення CD, VCD і DVD.
- Працює з використанням водопровідної води.
- Видаляє бруд ефективно — предмети після очищення сяють, як нові.
- Чимале просування в дизайні приладу.
- Кришка, що щільно прилягає, розроблена для ефективного зниження шуму.
Застосування:
Побутове та офісне використання, салон краси, оптика, ювелірний магазин, годинниковий магазин тощо:
Намисто, браслети, кільця, сережки, значки.
Окуляри, сонцезахисні окуляри, ремінці для годинника, водонепроникний годинник, побутові прилади, друку, пір'я ручок, головки принтерів.
Диски (CD, VCD, DVD), зубні протези, зубні щітки, косметика, гребінці, бритви.
Металевий посуд, пляшечки для годування та соски, старовинні монети, крани, сопла механізмів тощо.
Характеристики:
|
Об'єм резервуара |
750 мл |
|
Потужність |
50 Вт |
|
Живлення |
AC 220-240 В, 50/60 Гц |
|
|
|
|
Матеріал резервуара |
Неіржавка сталь SUS304 |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Jeken |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 1.055 кг |
| Потужність | 50 Вт |
| Об`єм | 750 л |
| Таймер | Так |
| Вид | Ультразвукові ванни |
| Гарантія | 24 тижня |
| Тип стерилізатора | Ультразвукові |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 130 мм |
| Довжина | 221 мм |
| Ширина | 170 мм |
- Ціна: 2 250 ₴



