Мультиінструмент 165 мм, 12 в 1 з чохлом. INTERTOOL HT-0540





Цей мультитул просто знахідка для рибалки, мисливця, туриста, та й взагалі вмілого господаря.
Всі інструменти міцні, грані не стираються в роботі, чудово тримають заточування і не крихкі, тому до виготовлені з неіржавкої сталі марки 2Cr. Підвищений вміст хрому роблять сталь стійкою до навантажень, вона не іржавіє й легко заточується.
Мультиінструмент постачається в комплекті з міцним чохлом із поліестеру. Можна зручно носити на ремені хоч щодня!
Варто також звернути увагу на незвичайний дизайн ручок. Виготовляється скелетного типу з фігурними пропилами, роблять мультитул легким і привабливим.Швидкий доступ до інструмента забезпечить замок Join point. Його простота в поєднанні із засічками на кожному елементі дають змогу відкривати інструменти легко та без зусиль.
Мультитул стане незамінним помічником у побуті, для виконання щоденних дрібних завдань і в позапланових ситуаціях. Щось швидко підкрутити, відрізати або зігнути — не завдання для такого інструменту.
Прикріпіть мультиінструмент на пояс, покладіть у рюкзак або бардачок машини, і він обов'язково вам стане в пригоді!
Особливості
- Функціонал у 12 елементів завжди під рукою й замінить цілу сумку інструмента;
- Довговічний і не схильний до появи корозії, грані не стираються в роботі;
- Стильний дизайн ручок робить мультитул не тільки привабливим, а й легким;
- З ним неможливо розлучитися. У комплекті постачається міцний чохол із нейлону.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Intertool |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 0.358 г |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина | 165 |
| Довжина у складеному вигляді | 105 |
| Довжина леза ножа | 60 мм |
| Інструменти | плоскогубці;<br> кусачки;<br> ніж малий;<br> ніж великий;<br> пила по дереву;<br> відкривачка для пляшок;<br> відкривачка для консервів;<br> викрутка шлицевая SL 3, 6, 8мм;<br> викрутка хрестова «Phillips» PH1;<br> напилок двосторонній |
| Кількість функцій | 12 |
| Матеріал клинка | нержавіюча сталь 2Cr |
| Матеріал рукоятки | нержавіюча сталь скелетного типу |
| Загальна довжина | 165 мм |
| Об`єм | 0.001957 |
| Тип | Повнорозмірний |
| Тип замку | Slip joint |
| Товщина рукоятки | 17 мм |
- Ціна: 449 ₴






