Сумка тележка для инструмента с телескопической ручкой 510*290*360 мм INTERTOOL BX-9007





Описание
Характеристики
Информация для заказа
Сумка-візок з телескопічною ручкою BX-9007 - одна з найбільш об’ємних сумок. Зберігання та транспортування інструментів стало ще зручніше. Сумка оснащена телескопічною ручкою. Міцні амортизуючі колеса на сумці витримують велике навантаження та максимально м'яко проходять невеликі нерівності на дорозі. Перевага сумки - міцний матеріал 600d поліестер. Максимально зручне розташування кишень на сумці дозволяє розмістити як великий інструмент, так і невеликий ручний інструмент, а також витратні матеріали.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Intertool |
| Страна производитель | Китай |
| Материал | Ткань |
| Состояние | Новое |
| Тип | Сумка |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 2.45 кг |
| Высота | 360 мм |
| Длина | 510 мм |
| Ширина | 290 мм |
- Цена: 749 ₴




