Шлифмашина прямая (гравер) 18В, 0-18000об/мин. INTERTOOL DT-0518





Описание
Характеристики
Информация для заказа
Гравер DT-0518 дуже компактний і простий у використанні, комплектується різноманітними насадками. Гравер дуже тихо працює, має малу вагу, працювати ним так само зручно, як малювати маркером.
Не зважаючи на свої невеликі розміри, двигун гравера досить потужний, можна використовувати навіть з невеликими дисковими насадками.
Відмінно впорається з такими завданнями як: гравіювання, шліфування, полірування, свердління, заточування та інше.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Intertool |
| Вес | 0.35 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантия | 12 недели |
| Другое | Плавная регулировка оборотов |
| Комплектация | Гравер; Блок питания; Чехол; 10 насадок; |
| Мощность | 18 Вт |
| Напряжение питания | 230 |
| Объем | 0.005198 |
| Цанговый зажим | 3.2 мм |
- Цена: 799 ₴





