Пила торцовочная, 1400 Вт, 5500 об/мин, угол 0-45°, диск 210мм. INTERTOOL DT-0621





Описание
Характеристики
Информация для заказа
Торцювальна пила DT-0621 призначена для розрізання і заготівлі виробів з дерева, пластику і алюмінію. Стане надійним помічником як в заготівельному цеху, так і у господарстві домашнього майстра.
Для точної заготівлі деталей передбачена можливість нахилу голови з ріжучим елементом, а також поворотний заготівельний стіл з можливістю заміру і фіксації точного кута нахилу та повороту.
Стіл для заготовок виготовлений з алюмінію, а для надійної фіксації розпилюваних заготовок передбачене спеціальне місце для струбцини, а також можливість встановлення розширювачів стола.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Intertool |
| Диаметр посадочного отверстия | 30 мм |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 8 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Диаметр диска | 210 мм |
| Комплектация | пылесборник<br>опорная стойка<br>диск 24 зубца (в сборе)<br>ключи для обслуживания |
| Мощность | 1400 Вт |
| Объем | 0.059496 |
| Скорость вращения | 5000 об/мин |
| Угол поворота желоба | 45 град. |
- Цена: 3 599 ₴




