Тример електричний 250 Вт, 230 В ~ 50 Гц, 14000 об./хв, діаметр обертання волосіні 200 мм INTERTOOL DT-2243





Електричний тример DT-2243 – модель, призначена для підкошування невеликих ділянок газону в місцях, куди не дістала газонокосарка. Він забезпечує можливість скошування трави навіть у найбільш важкодоступних місцях: під деревами і кущами, біля парканів. Компактні розміри, мінімальна вага і простота в керуванні забезпечує можливість комфортної роботи даним тримером для літніх людей, тендітних жінок, підлітків.
Одна з головних переваг електричного тримера DT-2243 – доступна ціна. Це найбюджетніша модель в лінійці електричних тримерів INTERTOOL. Варто також відмітити низький рівень шуму в процесі роботи даного агрегату – Ви і оточуючі Вас люди не будете відчувати дискомфорт. Всі електричні тримери в цілому і модель DT-2243 зокрема є екологічно безпечними і не забруднюють довкілля, на відміну від бензинових тримерів.
Тример електричний DT-2243 має потужність 250 Вт. Розташування двигуна – нижнє. Двигуни з нижнім розташуванням обумовлюють невелику вагу агрегату і додаткову зручність в роботі. Ріжучий елемент моделі DT-2243 – капронова нитка діаметром 1,0 мм з котушкою. Гнучка, міцна на розрив, жорстка, неламка і зносостійка. Вона приводиться в рух двигуном і акуратно перерізає траву. Максимальна швидкість обертання шпинделя – 14 000 об/хв. Діаметр робочої поверхні складає 200 мм.
До переваг моделі DT-2243 варто також віднести наявність зручної 3-х позиційної прогумованої телескопічної рукоятки, яка дозволяє вибрати оптимальне розташування центру мас для комфортної і ефективної роботи.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intertool |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.3 кг |
| Характеристики електродвигуна і акумулятора | |
| Споживана потужність | 250 Вт |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 12 тижня |
| Діаметр волосіні | 1 мм |
| Діаметр робочої поверхні | 200 мм |
| Комплектація | тример; <br> шпуля з волосінню; <br> захисний кожух; |
| Напруга живлення | 230 |
| Об`єм | 0.009266 |
| Швидкість обертання | 14000 об/хв |
- Ціна: 849 ₴






