Краскопульт пневматический HVLP II Digital профессиональный INTERTOOL PT-0105D





Професійний фарбопульт PT-0105D нового покоління HVLP II — це аналог PT-0105, але з розширеною комплектацією. До неї увійшли: регулятор потоку повітря з надточним цифровим манометром, стійким до розчинників та агресивних речовин, фільтр для бачка, гайковий ключ, йоржик для чищення, шестигранні ключі, поворотний з'єднувач та підставка. Даний пістолет призначений для якісної обробки поверхні акриловими та водорозчинними фарбами, нітрофарбами, металіками та неметаліками, перламутрами, різними типами ґрунтовок, шпаклівками рідкої консистенції та ін.
Особливості
Призначений для виконання професійних робіт;
Сконструйований за новою технологією — HVLP-II;
Плоский та овальний факел;
Суцільнохромований корпус легко чистити;
Збалансований центр ваги;
Зручні та точні регулювання;
З'єднувач для шланга, що обертається під різними кутами;
Технологія HVLP пропонує використання великих обсягів повітря за низького тиску. Таким чином, точна форсунка даного пістолета (діаметр сопла — 1,3 мм) та зменшення тиску у повітряній головці (робочий тиск до 2 Атм) дозволяють максимально знизити туманоутворення та збільшити ефективність переносу ЛФМ на поверхню (до 85%). Регулювання форсунки дає можливість застосовувати або плоский, або овальний факел. Широкий (27 см), щільний, однорідний факел забезпечує рівномірність розпилення часток (оптимальна відстань до поверхні, що фарбується - 13-18 см). Економія матеріалу з технологією HVLP II, порівняно до стандартних пістолетів, досягає 30-40%. Фарбопульт має досить місткий пластиковий бачок з верхнім розташуванням та ємністю 600 мл. Витрата повітря в межах 200-425 л/хв.
Фарбопульти №1 в Україні. За результатами незалежного рейтингового дослідження у рамках проекту Українська Народна Премія у 2020 та 2021 році.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Intertool |
| Вес | 1.375 кг |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантия | 3 недели |
| Диаметр форсунки | 1.3 мм |
| Комплектация | цифровой манометр;<br>пластиковый бачок;<br>форсунка;<br>комплект для чистки<br> и обслуживания<br> покрасочного пистолета;<br>регулятор потока воздуха |
| Материал бачка | Пластик |
| Объем | 0.009056 |
| Объем бачка | 600 мл |
| Размер факела | 27 см |
| Расположение бачка | верхнее |
| Расход воздуха | 425 л/мин |
- Цена: 1 999 ₴




