Перчатка замшевая 14" (красная) (ящик 60пар) INTERTOOL SP-0156W

Описание
Характеристики
Информация для заказа
Рукавиці робочі та садові №1 в Україні. За результатами незалежного рейтингового дослідження у рамках проекту Українська Народна Премія 2021 року.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Intertool |
| Длина | 35 см |
| Материал | Спилок |
| Цвет | Красный |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 18 |
| Другое | цельная ладонь, обработка маслом, подкладка по всей длине |
| Объем | 0.064800 |
| Размер | 14" |
| Толщина кожи | 1.1 мм |
- Цена: 8 999 ₴

