Тачка садово-строительная двухколесная INTERTOOL WB-0823





Описание
Характеристики
Информация для заказа
Тачка WB-0823 має оцинкований знімний лоток об'ємом 85 літрів. Тачка складається з розбірних частин, які компактно розміщені в упаковці. Рамна конструкція виконана з суцільногнутої труби, що збільшує загальний ресурс тачки і витримує заявлене навантаження. Тачка WB-0823 має два пневмоколеса з підшипником, розміром 15 дюймів (4.00-8). Лист металу, що використовується у виробництві тачки, має товщину 0,7 мм, а вантажопідйомність тачки складає 150 кг.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Intertool |
| Грузоподъемность | 150 кг |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 14.2 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Объем | 0.044000 |
| Объем лотка | 85 л |
| Размер колеса | 15"; пневматическое с камерой, с подшипником |
| Тип лотка | съемный, оцинкованный |
| Тип рамы | труба цельногнутая 32x1,2 |
| Тип тачки | разборная |
| Ширина колеи | 450 мм |
- Цена: 1 299 ₴

