Шлифмашина прямая (гравер) INTERTOOL WT-0516





Пряма шліфмашина INTERTOOL WT-0516 (гравер) призначена для шліфування та полірування металевих, гранітних, керамічних поверхонь. Модель WT-0516 підходить як для домашнього використання, так і для роботи в майстерні. Гравер WT-0516 ефективний для роботи у важкодоступних місцях завдяки наявності гнучкого вала.
Шліфувальна машина пряма INTERTOOL WT-0516 має продуктивний двигун потужністю 170 Вт, який дозволяє розвинути частоту обертання до 35 000 об/хв. Гравер має регулювання частоти обертання в інтервалі від 8000 об/хв до 35000 об/хв. Гравер WT-0516 комплектується великою кількістю витратних матеріалів та додаткових пристосувань. Дана модель має зручний, швидкий механізм заміни витратних матеріалів за допомогою невеликого ключа. Всі комплектуючі поміщені в зручний пластиковий кейс.
Для виконання більш точних робіт з гравіювання дана модель комплектується гнучким валом та стійкою. Стійку можна закріпити на робочому столі. Стійка має трьохпозиційну телескопічну штангу з гачком, для підвішування гравера. Насадки кріпляться за допомогою цангового затиску 3.2 мм, який фіксується завдяки інтегрованій кнопці блокування. Накладка на основній рукоятці забезпечує комфортне захоплення інструменту. А додаткова бічна рукоятка додає впевненості користувачеві в роботі.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Intertool |
| Страна производитель | Китай |
| Вес | 2.35 кг |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Максимальное количество оборотов | 35000 об/мин |
| Питание | Сеть 220В |
| Потребляемая мощность | 170 Вт |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантия | 3 недели |
| Комплектация | пластиковый кейс; гибкий вал; телескопическая штанга с опорой; набор шлифовальных и режущих материалов; универсальная насадка+боковая рукоятка; ключ для монтажа оснастки |
| Напряжение питания | 230 |
| Объем | 0.0057 |
| Цанговый зажим | 3.2 мм |
- Цена: 2 099 ₴





