Электрорубанок, сетевой рубанок INTERTOOL WT-0710





Електрорубанок INTERTOOL WT-0710 – незамінний інструмент, мета роботи якого – зробити необхідну поверхню дерева якомога більш гладкою. Одними з головних переваг електрорубанка є висока потужність – 850 Вт, та висока швидкість обертання – 16 000 об/хв., що дозволяє досягнути оптимальної продуктивності та якості роботи. Дана модель надійна, безпечна та має високу ефективність роботи. Інструмент дуже простий у використанні – з підготовкою його до роботи не виникне проблем навіть у користувача-початківця. Також до особливостей даної моделі можна віднести функцію вибору чверті, фіксацію обертів, невелику вагу рубанку та зручну форму ручок, яка гарантує безпечний захват. Для того, щоб отримати незамінного помічника під час ремонту вдома чи на дачі, потрібно просто придбати електрорубанок INTERTOOL WT-0710.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Intertool |
| Вес | 3.696 кг |
| Потребляемая мощность | 850 Вт |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантия | 3 недели |
| Максимальная ширина ножа | 82 мм |
| Напряжение питания | 230 |
| Объем | 0.011583 |
| Скорость вращения | 16000 об/мин |
| Ширина обработки | 82 см |
- Цена: 1 999 ₴






