Клейові стрижні Akfix HM-208 8 мм x 300 мм упаковка 1 кг


Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Клейові стрижні 8 мм Akfix HM-208 - найпопулярніший термоклей з високої якості! Напівпрозорий високов'язкий клей для клейових пістолетів. Відмінно підходить для склеювання різних поверхонь з дерева, металу, тканини, кераміки, кам'яної кладки, шкіри, картону, пластику і т. д. Забезпечує швидке склеювання за міру охолодження. Ідеальний для дрібного ремонту, хобі та професійної діяльності. Не має запаху.
В коробці 1 кг ― 78 шт.
Довжина: 300 мм
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Akfix |
| Країна виробник | Туреччина |
| Вага упаковки | 1 кг |
| Діаметр | 8 мм |
| Довжина | 300 мм |
| Кількість в упаковці | 78 шт. |
| Стан | Новий |
| Тип | Стержні клейові |
| Колір | Напівпрозорий |
- Ціна: 574 ₴

