Уровень лазерный 180 град, 2 лазерные головки INTERTOOL MT-3051





Описание
Характеристики
Информация для заказа
Лазерний рівень - незамінна річ на будівництві або під час ремонту. Це сучасна альтернатива відбивальним шнурам, водяним рівнями та рівням з вічками.
Має функцію самовирівнювання, яка забезпечує проекцію вертикальної та горизонтальної лінії високої точності. Промені проектуються до 10 метрів.
Особливості
- Спеціальна конструкція дозволяє проектувати лінії під розширеним кутом (до 180°), що під силу не всім лазерним рівнями;
- Міцний двокомпонентний корпус;
- Захист лазерної головки від пошкоджень за рахунок системи блокування у вимкненому стані.
- Інтуїтивно зрозуміле управління.
Час самоналаштування - до 5 секунд.
3 режима роботи:
- Проектування тільки горизонтальної лінії;
- Проектування тільки вертикальної лінії;
- Проектування двох перпендикулярних ліній одночасно.
Цей лазер оснащений різьбою кріплення 1/4''.
Використовуйте разом зі штативом MT-3053 та в результаті отримуйте ідеально рівні поверхні!
Комплектація
Лазерний рівень
2 батарейки АА
Інструкція з експлуатації
Лазерні рівні №1 в Україні. За результатами незалежного рейтингового дослідження у рамках проекту Українська Народна Премія у 2020 та 2021 році.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Intertool |
| Вес | 0.402 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантия | 12 недели |
| Гор./вертик. погрешность | ±0,5 |
| Диаметр резьбы | 1/4" |
| Диапазон угла лазера | 180 град. |
| Длина волны лазера | 635 Нм |
| Класс лазера | 2 |
| Объем | 0.002093 |
| Рабочая температура | от -10 до +40 |
| Рабочее расстояние | до 10 |
| Ширина линии лазера | 2 мм / 5 м |
- Цена: 1 999 ₴






