Диск отрезной алмазный со сплошной кромкой 125 мм, 16-18% INTERTOOL CT-3002


Алмазний відрізний диск з суцільною ріжучою крайкою INTERTOOL CT-3002 діаметром 125 мм призначений для акуратного різу крихких матеріалів. Перевагою алмазних дисків з суцільною крайкою є можливість виконувати різку матеріалу максимально точно, без сколів, що особливо важливо при нарізанні плитки, каменю, цегли чи штучного каменю. Також не менш важливим фактором є мінімізація чи відсутність пилу при нарізанні. Склад металу самого диску дозволяє витримувати серйозне силове навантаження, однак необхідно використовувати мокрий тип різання. Насичення алмазною крихтою до 18%.
Особливості
Максимальна точність різу без деформації і сколів;
Для плитки, каменя і цегли;
Мокрий різ;
Диски алмазні №1 в Україні. За результатами незалежного рейтингового дослідження у рамках проекту Українська Народна Премія 2021 року.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Intertool |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 0.141 |
| Высота кромки | 5 мм |
| Диаметр диска | 125 мм |
| Диаметр посадочного отверстия | 22 мм |
| Насыщенность алмазной крошкой | 16-18 |
| Объем | 0.000201 |
| Применение | для плитки, камня и кирпича |
| Ширина кромки | 2 мм |
- Цена: 69 ₴

