Секатор 200 мм INTERTOOL FT-1000





Садовий секатор відкривається без додаткових зусиль, має пружинний механізм. Ріже моментально в один натиск.
Особливості
- Чистий, акуратний зріз, не заминає волокна дерев;
- Легкий та компактний;
- Швидко та зручно заточувати леза.
Лезо секатора гостре і зручно заточується. Легкий та компактний, ним комфортно обрізати гілки у важкодоступних місцях, поблизу стовбурів дерев. Зріз виходить чистим, а леза не заминають і не травмують структуру дерева.
Фіксатор в цих садових ножицях знаходиться внизу ручок. В складеному вигляді його зручно транспортувати.
Ручки садового секатора не ковзають в долоні завдяки гумовими накладкам. Форма з упором під великий і вказівний пальці дозволяє комфортно працювати.
Цей садовий секатор ріже гілки кущів, живу лозу, кімнатні квіти, а також дрібні пагони дерев. Зручний, легкий та з невеликими розмірами, ідеально підходить для жіночих рук.
Створіть сад своє мрії разом з секатором INTERTOOL!
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Intertool |
| Вес | 0.108 кг |
| Длина лезвия | 55 мм |
| Общая длина | 195 мм |
| Тип | плоскостной секатор |
| Пользовательские характеристики | |
| Материал лезвия | Сталь |
| Материал рукояток | пластиковые с резиновыми накладками |
| Объем | 0.000195 |
| Применение | для веток диаметром до 10 |
- Цена: 99 ₴

