Сучкорез садовый для обрезки веток 680 мм INTERTOOL FT-1111





Для обрізання дрібних гілок зазвичай використовують секатор, але зтикнувшись з більшою гілкою, виникають труднощі. У таких ситуаціях Вам прийдуть на допомогу садові ножиці. Ще одна його назва - гілкоріз.
Особливості:
- Потужне сталеве лезо на раз справляється з гілками кущів та дерев;
- Легкі алюмінієві ручки дозволяють комфортно працювати тривалий час;
- Зручно діставати до важкодоступних місць всередині крони та біля стовбура дерева;
- Навіть тендітна жінка або підліток, докладаючи мінімум зусиль, впорається з товстими гілками до 35 мм.

Ефективна робота
Завдяки потужному лезу він впорається з гілками до 35 мм у важкопрохідних місцях, біля стовбура. За рахунок своєї конструкції, площинний сучкоріз акуратно зрізає гілки і сучки, завдаючи мінімальної шкоди дереву. Ефективно зрізає зелену деревину без особливих зусиль.
Потужне ріжуче лезо із заводською заточкою не деформується і довго лишається гострим.

Надійність і комфорт
Рукоятки сучкоріза легкі і надійні. Виготовлені з міцного алюмінію, посилені додатковими ребрами жорсткості. Завдяки цьому не деформуються під час тривалих навантажень і не схильні до появи іржі.
Ручки шоршткуваті і не вислизають. Погасити вібрації від удару допоможе демпфер, встановлений на стику рукояток.
Прибирайте зайві пагони і сучки за допомогою садового сучкоріза і Ваш сад віддячить Вам великим врожаєм!
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Intertool |
| Вес | 1.05 кг |
| Длина лезвия | 95 мм |
| Максимальный диаметр реза | 35 мм |
| Общая длина | 680 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Материал лезвия | Сталь |
| Материал рукояток | алюминий |
| Объем | 0.004158 |
- Цена: 399 ₴





