Ножницы садовые 645 мм INTERTOOL FT-1113





Садові ножиці для обрізання гілок з довгими прямими лезами ще називають ручним кущорізом. З їх допомогою надають необхідної форми живоплоту, кущам та деревам.
Особливості
- Сталеві гострі леза з заводською заточкою на раз впораються з гілками кущів та живою кроною дерев;
- Легка та зручна конструкція не дозволить Вам втомитися.
Ножиці гострі,як бритва, всього в один жим рукояток відсікають та формують крону. Гілки та лоза не зісковзують, завдяки насічкам над ріжучою кромкою. Біля основи лез знаходиться додатковий паз, який дозволяє зафіксувати й відрізати товсту гілку до 13 мм.
Прибрати люфт лез, за необхідності, допоможе регулятор, який зменшує відстань між ріжучими крайками і не дозволить розхитатися конструкції.
Зважений, точний, контрольований зріз гарантують шорсткі ручки. Вони не вислизають під час роботи та гарантують максимальний хват.
Доглядайте за Вашими зеленими насадженнями легко та із заадоволенням з садовими ножицями FT-1113!
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Intertool |
| Вес | 1.15 кг |
| Длина лезвия | 230 мм |
| Максимальный диаметр реза | 13 мм |
| Общая длина | 645 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Материал лезвия | Сталь |
| Материал рукояток | алюминий |
| Объем | 0.004130 |
- Цена: 379 ₴

