Клещи сантехнические 250мм ПРОФ. INTERTOOL HT-0118





Описание
Характеристики
Информация для заказа
Пересувні сантехнічні кліщі - незамінний інструмент в арсеналі сантехніка-професіонала чи домашнього майстра.
Особливості- Простота і зручність в роботі завдяки захоплення губок до 42 мм.
- 5 позицій фіксації, а також зубці на губках для ідеальної фіксації деталей.
- Надійні і зносостійкі. Виготовлені з міцної сталі з показником твердості 45-55 HRC.
- Зручні не ковзкі ручки дозволяють створити оптимальний важіль для ефективної роботи.
Кліщі INTERTOOL HT-0118 надійно фіксують пласкі, круглі, шестигранні і квадратні деталі. Мають відмінну захоплюючу здатність завдяки 5-ти позиційній фіксації. Прогумовані рукоятки запобігають ковзанню долоні, а зручна форма ручок - затиск пальців.
Шарнірно-губцевий інструмент №1 в Україні. За результатами незалежного рейтингового дослідження у рамках проекту Українська Народна Премія у 2021 році.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Intertool |
| Вес | 0.467 кг |
| Максимальная ширина захвата | 42 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Длина ключа | 250 мм |
| Материал изготовления | сталь C55 |
| Объем | 0.000785 |
| Покрытие | Satin Finished |
| Тип | Клещи сантехнические переставные |
- Цена: 209 ₴



