Клещи сантехнические 250мм INTERTOOL HT-0119





Описание
Характеристики
Информация для заказа
Кліщі сантехнічні (трубні) INTERTOOL HT-0119 довжиною 250 мм. Кліщі трубні INTERTOOL виготовлені ковкою з надміцної сталі C55. Зручна двокомпонентна рукоятка повністю прогумована. Кліщі трубні мають сім положень затискних губок. Така кількість положень легко дозволяє працювати з різними діаметрами труб.
Шарнірно-губцевий інструмент №1 в Україні. За результатами незалежного рейтингового дослідження у рамках проекту Українська Народна Премія у 2021 році.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Intertool |
| Вес | 0.467 кг |
| Максимальная ширина захвата | 36 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Длина ключа | 250 мм |
| Материал изготовления | сталь C55 |
| Объем | 0.000785 |
| Покрытие | Satin Finished |
| Тип | Клещи сантехнические переставные |
- Цена: 229 ₴

